| Blahoželáme! | Bardejov 

Reklama LED displej

Spoločnosť Proxis, spol. s r.o. poskytuje LED reklamu na Obchodnom dome Centrum v Bardejove. LED displej sa nachádza na najfrekventovanejšej oblasti mesta, ktorej súčasťou je okrem nákupných centier, autobusovej a železničnej stance aj cesta 1. triedy smer Prešov, Poprad a Svidník. Po tejto trase denne prejdú tisíce áut a chodcov, ktorých môžete oboznámiť s Vašou firmou, produktmi, službami alebo napríkad aktuálnou akciovou ponukou. Zabezpečuje komplexne realizáciu veľkoplošných LED obrazoviek pre všestranné účely od reklamných obrazoviek v exteriéri po obrazovky na štadiónoch.LED reklama

Výroba svetelnej reklamy začína technickým a grafickým návrhom. Do návrhov ako aj do výroby sa snažíme vnášať nové nápady. Hľadáme nové možnosti a usilujeme sa používať nové materiály.
V niektorých prípadoch je vhodné a potrebné použiť len klasické, zaužívané postupy, kde nie je priestor pre uvedenie nových technológií a postupov na trh. V takomto prípade sa snažíme usmerniť klienta, že sú aj iné možnosti, s ktorými by bol spokojný. Našim hlavným cieľom je odlíšiť sa od zabehnutých štandardov, klasických printových reklám a zviditeľniť vizuálnu komunikáciu našich klientov.

Výhody oproti bežnej printovej a billboardovej reklame

Pri printovej, resp. billboardovej reklame je čas nasadenia reklamy radovo niekoľko dní. Leták treba navrhnúť, vytlačiť, rozniesť. Billboard treba takisto navrhnúť, vytlačiť a nalepiť. Ak dôjde počas procesu k chybe, nie je to možné opraviť. Všetky tieto veci sú s veľkoplošnou reklamou na LED obrazovke minulosťou!!! Návrh je možné kedykoľvek zmeniť. Stačí nám dodať novú prezentáciu vo forme videa, obrázkov alebo powerpoint prezentácie.

Radi Vám poskytneme bližšie informácie emailom alebo na tel. čísle 0948 087 622.